Hakkımızda

UĞUR TOPRAK

1990dan beri toprak ve toprak ürünlerinde yüksek kalite ve tecrübe ile hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli ve deneyimli teknik elamanlarimizdan olusan kadromuz ile beraber genis makina ve kamyon parkurumuzla, hertürlü bitkisel toprak , gübreli toprak, elenmiş toprak, pomzalı toprak, torf çeşitlerimizle ve çuval toprağımızla garantili hizmet vermekteyiz ayrıca nakliye ve makina kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Doğadan aldığımız enerji ve çalışma azmi ile yeniliklere açık ve vizyonu geniş bir şirket olma yolunda epey yol aldığımızı düşünüyoruz.Yaşadığınız ortamları yaşayan ortamlara çevirmeniz için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

Tecrübeli ekibiyle dış kaynak bağlantılarını sürekli güçlendirip arttıran Ergünler Gübrecilik, ticaretin etik kurullarına gerekli önemi vererek, güvenilir bir isim olmuştur.

Finansal gücü, profesyonel ekibiyle farklı sektörlerdeki üreticilerin ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Ergünler Gübreciliğin özverili ve disiplinli çalışmalarının en büyük motivasyon kaynağıdır. Ergünler Gübrecilik, gübre üretim pazarlarında aktif faaliyet göstererek, müşterilerinin taleplerine göre çeşitli ürünler sağlamaktadır.

Uğur Toprak, sektörün dinamizmine ve artan küresel rekabete daha iyi uyum sağlamak amacıyla genç, yenilikçi, dinamik kadrosuyla ve yeni müşterileriyle daha hızlı büyümeyi hedeflemektedir. Bu hedef ile 1990 yılında çalışmalarımıza ve araştırmalarımıza başladık.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak

© Copyright 2020 Firma Ticaret

Gübre, Yerli ve İthal Torf, Pomza, Volkanik Tüf, Perlit, Kiremit İrmiği, Leonardit, Naturel Ağaç Kabuğu, Travers, Çim Tohumu, Rulo Çim, Taş Tozu, Stabilize, Mıcır, Duvar Taşı, Yıkanmış Elenmiş Kum, Doğalgaz Kumu, Podima Taşı, Dere Çakılı, Kayrak Taşı, Ahşap Bahçe Mobilyaları, Saksılar